Money Train Slot Oyunları

Money Train Slot Oyunları

Ülkemizde slot oyunlarının yaygınlaşması ile birlikte öne çıkan ve en çok tercih edilen oyunlar Bonus Satın Almalı Slot Oyunları oldu. Bu oyunlar arasında en çok Pragmatic Play oyunları tercih edildi. Son birkaç aydır ise artık yeni arayışlar başladı ve Relaxgaming ağırlıklı olmak üzere diğer servis sağlayıcılarının oyunları da tercih edilmeye başlandı. Money Train serisi de bu oyunlardan. Avrupa’da ve tüm dünyada en çok oynanan ve en çok kazandıran oyunlar arasında gösteriliyorlar. Money Train 1 ve Money Train 2 olarak 2 oyun mevcut. Bu yazımızda Money Train Slot Oyunları incelemesini tüm detayları ile yapacağız. Yakında Türkiye için de büyük kazançlar görebiliriz bu oyunlarda.

Money Train Slot Oyunları

Money Train oyunları 2 oyundan oluşuyor. İlk oyun çok sevilip çok oynandığı için Relax Gaming 2. oyunu da çıkardı. Ve Money Train 2 de çok beğenildi ve çok oynanıyor. Ülkemizde yeni yeni yaygınlaşan bir oyun. Pek çok firmada olmayan sadece kaliteli firmalarda oynayabileceğiniz bir oyun. Money Train oyununda bonus satın alma özelliği mevcut. Money Train Slot Oyunları için her ikisinde de bonus satın alma özelliği mevcut. Zaten tüm oyunlarda olduğu gibi bu oyunlarda da asıl kazanç bonus özelliğinde geliyor. Farkı ise burada freespin özelliğini oynaması da anlaması da çok kolay. Direkt olarak çarpanlar düşüyor ve bu çarpanlar bahis tutarınız ile çarpılıyor. Oyunda çok özel semboller mevcut. Bu özel semboller ile yüksek kazançlar elde etmeniz mümkün. Bahigo giriş yaparak siz de bu oyunda yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz.

Money Train oyunlarının çok oynanmasının sebebi kazanç oranlarının çok yüksek olması. Her iki oyunda da büyük kazançlar elde etmek mümkün. Money Train 1 oyunu 20.000 katına kadar Money Train 2 oyunu ise 50.000 katına kadar kazandırıyor. Bu kadar yüksek çarpanlar başka oyunda yok. Oyunun nasıl oynandığını ve nasıl kazandırdığını, hangi sembolün ne işe yaradığını öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Youtube.com’da Öğrenci Slotu kanalı bu oyunları çok iyi anlatmış. Money Train Slot nasıl oynanır videosunda oyunla ilgili her şey yer alıyor.